top

Kontakt os

Vi er lige her...

Vi er altid kun et telefonopkald eller en e-mail væk, når du vil i kontakt med os.

Bay Kompressor ApS

Fuglebækvej 4A
DK-2770 Kastrup

Åbningstider

Mandag – torsdag (08:00 - 16:00)
Fredag (08:00 - 15:30)


Kontaktpersoner

Jeanette Bay Wedebye

Administration og salg af reservedele

(+45) 26 83 21 35

jeanette@bauer.dk

René Bay Wedebye

Direktør aka. kompressordoktoren

(+45) 26 14 21 35

rene@bauer.dk

Tommy Andersen

Teknisk servicemanager

(+45) 20 90 21 35

tommy@bauer.dk

Flemming Christiansen

Tekniker

(+45) 53 30 21 35

flemming@bauer.dk

Kim Vest

Sales Manager

(+45) 61 46 78 47

kim@bauer.dk

Søren Andersen

Tekniker

(+45) 32 51 18 66

soren@bauer.dk

Cindy Maria Juel Weinreich

Bogholder

(+45) 32 51 18 66

cindy@bauer.dk

Lone Skalts

Accountant

(+45) 32 51 18 66

info@bauer.dk

Andri Dan Róbertsson

Salg og service – Island (Klif)

(+354) 821 3335

andri@klif.is

William Olsen

Salg og service – Færøerne (Fønix)

(+298) 23 19 21

wo@fonix.fo

.
.

Ønsker du at blive ny kunde?

Bliv oprettet som en af vores nye kunder.

Vi er lige her

Bay Kompressorer ApS
Fuglebækvej 4A
DK-2770 Kastrup, Denmark
CVR-nr: 28308213

(+45) 3251 1866
info@BAUER.dk

Følg os

Mød os på Facebook.

Privatlivspolitik og cookies

Copyright © 2020 Bay Kompressorer. Alle rettigheder forbeholdes – Design by DAN®